לדאוג לבריאות שלך – רופא עד הבית

לפי הודעת משרד הבריאות אנשים עם חום של 38 מעלות ומעלה ותסמינים נשימתיים (שיעול או קשיי נשימה) צריכים להישאר בבית עד יומיים לאחר ירידת החום. איך בכל זאת ניתן לקבל מענה רפואי ומה אפשר לעשות כשלא מרגישים טוב?

היום, יותר מתמיד, חשוב לכל אחד מאיתנו לדעת שבמקרה של בעיה או שאלה רפואית יש לנו למי לפנות באופן מידי ולקבל מענה, ללא צורך לצאת מהבית.

אם עד לפני מספר שנים היה קשה מאד להשיג מענה מרופא פרטי מבלי להסתכן בתשלום מנופח- כיום לשמחתנו זה אפשרי. ולאחרונה גם הכרחי ביותר.

למידע נוסף בנושא רופא עד הבית לחץ כאן

רופא עד הבית רלוונטי מתמיד

ביקור בקופת החולים הפך לאחרונה למשימה מורכבת ובמקרים מסוימים אף בלתי אפשרית, כאשר מערכת הבריאות בעומס רב והתמקדות הנה בעצירת נגיף הקורונה ומתן מענה לבדיקות לאיתור הנגיף, לחולים ולנמצאים בבידוד.

בימים אלה, כאשר לכולנו יש לא מעט חששות ושאלות, בתקופה שבה לא מומלץ לצאת מהבית עקב הסיכון להידבקות בנגיף הקורונה, כאשר ישנה הגבלה על מספר האנשים היכולים להתאסף יחדיו במקום ציבורי, כאשר תשדירי השירות בטלוויזיה מבקשים מאיתנו לא להגיע לקופות החולים במידה ואנחנו מרגישים לא טוב.

בימים כאלה כולנו חושבים פעמיים לפני שקובעים תור לרופא בקופת החולים.

נראה כי בימים אלה יש צורך להיערך מחדש על מנת לדאוג לבריאות שלנו. איך עושים את זה נכון?

נערכים מחדש וחושבים קדימה.

אחד הפתרונות לסוגיה הבוערת הזו מתבטא בביקוש הגדל והולך לשירותי ביקורי בית של רופאים, תופעה שצוברת תאוצה בתקופה האחרונה.

התייעצות עם רופא והזמנת רופא לביקור בית אפשריים כיום יותר מבעבר וניתן למצוא מגוון פתרונות ולהיערך למקרה שחלילה נצטרך.

ניתן להתחיל בבדיקת התאמה לרופא עד הבית באמצעות בחירת האפשרות:

גבר

אישה

אחד הפתרונות המבוקשים לאחרונה הנו כתב שירות שמציעות חברות הביטוח. מדובר  במנוי לשירותי רפואה פרטית המאפשר גישה ישירה לרופאים מומחים, בדיקות והתייעצויות עם רופאים פרטיים, ללא תורים ארוכים ובמחיר הוגן לכל כיס. כתבי השירות מאפשרים קבלת כיסוי והחזר עבור מגוון שירותים רפואיים שאינם נכללים בתכניות הבריאות של קופות החולים ובפוליסות של חברות הביטוח.

מה זה כתב שירות?

כתב שירות כולל אוסף של שירותים הניתנים ללקוח בהתאם לצרכיו. כתבי שירות נפוצים כיום בישראל במספר תחומים כגון בריאות, דיור ורכב.

האדם המנוי על כתב השירות מקבל בעת הצורך את השירות הספציפי לו הוא זקוק, וזאת בניגוד לפוליסת ביטוח, שם מקבל המבוטח פיצוי כספי בעת קרות מקרה הביטוח.

כתב שירות מהווה מנוי חודשי ללא התחייבות, אשר נרכש לפרק זמן מוגדר מראש (שנה) וניתן לחדש אותו או לבטלו ואינו מתחדש אוטומטית, וזאת בניגוד לפוליסת ביטוח בריאות, למשל, שאינה מוגבלת בזמן.

כתבי השירות בתחום הרפואי מבוקשים כיום יותר מתמיד וכוללים ייעוץ רפואי אונליין, ביקור רופא ובדיקות. כתבי השירות הרפואיים מתמקדים במתן שירותים רפואיים שאינם נכללים בתכניות הבריאות של קופות החולים ובפוליסות של חברות הביטוח. כך לדוגמא: המנוי זכאי להתייעצויות אישיות עם רופאים,  שירותי ביקור רופא בבית, כיסויים והחזרים עבור בדיקות רפואיות מקיפות ועוד.

שירות רופא עד הבית

עומס המידע המגיע אלינו בימים אלה מערוצי התקשורת מציף, מבלבל ולא תמיד תורם לתחושת הרגיעה או למענה על השאלות הרבות העולות בתקופה זו.  על אחת כמה וכמה כאשר אנחנו או אחד מבני משפחתנו אינו חש בטוב וצריך לקבל מענה מיידי. רופא עד הבית נותן מענה למצב.

לבדיקת התאמה לרופא עד הבית בחר את האפשרות המתאימה:

רוצה להתחיל בדיקה

רוצה לשמוע עוד פרטים

שירות “רופא עד הבית” מאפשר שקט נפשי ומענה אישי על כל השאלות. בין אם מדובר בהתייעצות עם רופא אונליין 24 שעות ביממה וללא הגבלת מספר התייעצויות בשנה, או הזמנת רופא פרטי לקבלת טיפול בבית או במקום העבודה.

רופא עד הבית מאפשר לך לא לקחת סיכון של הידבקות בתקופה רגישה שכזו, מאפשר להישאר בבית ולקבל את המענה הרצוי בזמן ובמקום המתאימים לך. לקבל אבחנה רפואית ראשונית, מרשם לתרופות או הפניה למיון ואף פינוי באמבולנס.

בתקופה זו של חוסר ודאות, חוסר יציבות כלכלית וסיכון בריאותי – שירות רופא עד הבית מאפשר לך להיערך קדימה וללכת לישון בשקט בידיעה שדאגת לבריאות שלך ושל משפחתך למקרה הצורך.

העיקר הבריאות. ושנהיה כולנו בריאים.

ביטוח רפואי

תוכן עניינים

כדאי לקרוא גם

ליצור אתכם קשר בנושא לדאוג לבריאות שלך – רופא עד הבית?

כתבות מומלצות

איתור קופות גמל

איתור קופות גמל- דברים שחשוב שתדעו

איתור קופות גמל- דברים שחשוב שתדעו: אחרי שמשתחררים מהצבא ומתחילים לעבוד הרבה צעירים עוברים עבודות רבות עד שהם מוצאים מקום קבוע ובכל מקום עבוד מפרישים

השוואת קרנות פנסיה

השוואת קרנות פנסיה

השוואת קרנות פנסיה: כל אחד ואחת מאיתנו צריכים קרן פנסיה. בין אם אנחנו עובדים שכירים שהעבודה שלנו מפקידה עבורנו כספים לקרן כזו או אחרת ובין

ליצור אתכם קשר בנושא לדאוג לבריאות שלך – רופא עד הבית?

Skip to content