ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי

כאזרחים במדינת ישראל אתם זכאים לביטוח בריאות ממלכתי. ביטוח זה מעניק כיסוי בסיסי לכל אזרחי המדינה. בנוסף, כל אזרח יכול לבחור לאיזו קופת חולים הוא רוצה להשתייך ולקבל דרכה ביטוחים משלימים שמספקים כיסוי לשירותי בריאות נוספים. אז למה יש צורך בביטוח בריאות פרטי?

 

למה חשוב שיהיה לכם ביטוח בריאות פרטי?

 

נכון שהמדינה וקופות החולים השונות מעניקות ביטוחי בריאות המעניקים כיסוי לבעיות בריאות כאלה ואחרות אך כאשר ישנן בעיות מתמשכות הדורשות טיפול אינטנסיבי וצמוד, טיפולים דחופים או כל צורך רפואי שאינו בשגרה- אנו נתקלים ברוב הפעמים בסחבת, בזמני המתנה ארוכים ובחוסר מענה או פתרון מצד המערכת. 

רבים האנשים אשר נתקלו במצב בו היו צריכים להמתין חודשים רבים לבדיקה אצל רופא מומחה או לשלם מאות אם לא אלפי שקלים על טיפול תרופתי שאינו חלק מסל הבריאות. במצבים כאלה חשוב שיהיה לכם ביטוח בריאות פרטי.

ביטוח בריאות פרטי בא לכסות את כל מה שהביטוח הממלכתי והביטוח המשלים של קופת החולים לא מכסה ונותן מענה למצבים רפואיים רבים כגון ניתוחים, קיצור זמני המתנה, תרופות יקרות וכדומה. ביטוח בריאות פרטי מאפשר למבוטח לקבל את אותם טיפולים ועוד ללא תלות במערכת הבריאות הציבורית בכפוף לתנאי פוליסת הביטוח שלו.

 

פוליסות הביטוח הפרטי מותאמות לכל מבוטח ומבוטח לפי מצבו הבריאותי ולפי צרכיו. כך ניתן להתאים את הפוליסה לכל אחד מבני המשפחה וליהנות מהיתרונות של הביטוח הפרטי. ביטוח בריאות פרטי דואג לכם כמבוטחים במקרה של ניתוחים, תרופות טיפולים מיוחדים והשתלות- בארץ ובחו”ל. במקרה שתזדקקו לניתוח או כל טיפול כירורגי דחוף אחר, חברת הביטוח שלכם תציע לכם רשימת רופאים לבחירה, לעומת ביצוע הניתוח במערכת הציבורית בה אין בחירה לא בזמן, לא במקום ובטח שלא ברופא המנתח. בנוסף, תרופות רבות אינן כלולות בסל התרופות ואינן מכוסות על ידי קופת החולים של המבוטח, תרופות אשר חברת הביטוח יכולה לדאוג למבוטח לכיסוי במידה ואותן תרופות אושרו בחו”ל ונדרשות לטיפול במצבו הרפואי של המבוטח.

פוליסת ביטוח פרטי מאפשרת החזר הוצאות עבור טיפולים תרופתיים וטיפולים מיוחדים- עם המתנה מקוצרת וללא תלות במערכת הציבורית דבר אשר לעיתים יכול להציל חיים. טיפולים דחופים כגון ניתוחים מצילי חיים או השתלות מתבצעים במהירות וגם בעלות מסובסדת בזכות היות החולה מבוטח בביטוח בריאות פרטי מה שמאפשר חיסכון בזמן חיסכון בכסף וכמה שפחות תלות במערכת הבריאות הציבורית שלא תמיד יכולה לספק את המענה הנדרש בזמן הנדרש.

לפני שאתם בוחרים ביטוח בריאות פרטי כדאי שתבדקו היטב מה קופת החולים אליה אתם משתייכים מציעה לכם ומה הם הצרכים הרפואיים שלכם וודאו שאכן פוליסת ביטוח הבריאות המוצעת לכם מתאימה לצרכים ולדרישות שלכם.

ביטוח בריאות פרטי

תוכן עניינים

כדאי לקרוא גם

ליצור אתכם קשר בנושא ביטוח בריאות פרטי?

כתבות מומלצות

טיפים חשובים בנושא פנסיה

נושא הפנסיה הוא מאוד חשוב לכל אחד. כל אדם חייב לחסוך לימים שבהם הוא כבר לא עובד ומשתכר למחייתו. הדבר קורה בגילאים מבוגרים. פנסיה נועדה

שלבים לרכישת ביטוח חיים

בחברה ובעולם בו אנו חיים כיום יש הרבה חוסר וודאות. הכלכלה איננה יציבה, שוק העבודה הפכפך ואנשים יכולים למצוא עצמם מובטלים בין רגע. חוסר יציבות

ליצור אתכם קשר בנושא ביטוח בריאות פרטי?

Skip to content