כפל ביטוחים בדיקה

שינויים בתכניות הביטוח שלנו מתרחשות כל הזמן. זה יכול להיות מעבר למקום עבודה חדש אשר מציע ביטוחים חדשים או אפילו פניה יזומה שלכם לרכוש תכנית ביטוח כזו או אחרת. לא משנה מה, פעם בשנה לפחות כדאי לבדוק את כל פוליסות הביטוח הרשומות על השם שלכם ואחת הבדיקות החשובות ביותר שאתם צריכים לבצע היא בדיקה של כפל ביטוחים.

אם אתם רוצים לבצע עבור כפל ביטוחים בדיקה מקצועית ומדוקדקת, אנחנו כאן ונשמח לעמוד לשירותכם ולבצע עבורכם בדיקה מקצועית שבסיומה נתן לכם תמונת מצב מדויקת על כל הביטוחים שלכם ונוכל לסייע לכם להבין על מה אתם משלמים, מה נכון עבורכם ומה כבר לא.

מה זה כפל ביטוחים?

כפל ביטוחים הוא מצב בו לאדם יש כמה פוליסות ביטוח שונות המכסות בדיוק את אותו הדבר. במקרה והמבוטח יגיע למצב בו הוא נדרש להפעיל את הביטוח ולתבוע בגין אותו כיסוי, הוא יוכל לתבוע רק פעם אחת על פי החוק ולכן אין שום סיבה להחזיק כמה פוליסות וכמה כיסויים על אותו המקרה, מדובר בהוצאה כספתי מיותרת לחלוטין.

גם אם תשלמו במשך שנים רבות על פוליסת ביטוח לשתי חברות שונות, ברגע שבו תצטרכו לקבל שיפוי בגין אותו ביטוח תוכלו לקבל אותו רק מחברה אחת, ולא משנה מה – לא תוכלו לדרוש שום דבר מהחברה השניה.

איך קורה מצב של כפל ביטוחים?

בדרך כלל כפל ביטוחים מתבצע בשל חוסר ידע. ישנם מקרים בהם מבוטחים חושבים כי ככל שהם יהיו מבוטחים ביותר חברות כך הם יקבלו יותר פיצויים בעת הצורך, ולצערנו מבינים שזה לא נכון רק בעת שהם זקוקים לביטוחים הללו, ובמקרים אחרים המבוטחים פשוט לא שמים לב לכך.

לכן חשוב לפנות אל מומחים בתחום ולבצע בדיקת כפל ביטוח פעם בשנה לפחות כך שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים ואם יש לכם באמת כפל ביטוחים. במקרה כזה יש לבדוק את כל הפוליסות, לחפש את המשתלמת ביותר ולבטל את כל השאר על מנת שלא תשלמו כספים מיותרים.

תוכן עניינים

כדאי לקרוא גם

ליצור אתכם קשר בנושא כפל ביטוחים בדיקה?

כתבות מומלצות

טיפים חשובים בנושא פנסיה

נושא הפנסיה הוא מאוד חשוב לכל אחד. כל אדם חייב לחסוך לימים שבהם הוא כבר לא עובד ומשתכר למחייתו. הדבר קורה בגילאים מבוגרים. פנסיה נועדה

שלבים לרכישת ביטוח חיים

בחברה ובעולם בו אנו חיים כיום יש הרבה חוסר וודאות. הכלכלה איננה יציבה, שוק העבודה הפכפך ואנשים יכולים למצוא עצמם מובטלים בין רגע. חוסר יציבות

ליצור אתכם קשר בנושא כפל ביטוחים בדיקה?

Skip to content