ביטוח בריאות לילדים

ביטוח בריאות לילדים

כאשר נולדים לנו ילדים אנחנו מתחילים לברר לגבי טיפת חלב,קופת חולים, רופא ילדים… אבל לא תמיד אנחנו עוצרים רגע לחשוב על אחד הדברים החשובים ביותר עבורם- ביטוח בריאות פרטי. נכון, הם מכוסים מבחינה רפואית בכל הנוגע לביטוח מבחינת קופת החולים אך במקרים קשים לא עלינו, אז כן חשוב שיהיה ביטוח בריאות פרטי שיגן עליהם.

מתי ומדוע צריך לעשות ביטוח בריאות לילדים?

התשובה לשאלה מתי היא מרגע הלידה שלהם כי ברגע שהם נולדו הכל יכול לקרות ועלינו להיות מוכנים לכך- לפחות מבחינת הביטוח. התשובה לשאלה מדוע היא קצת יותר ארוכה שכן יש צורך להסביר את היתרונות של ביטוח בריאות פרטי באופן כללי וביטוח בריאות לילדים פרטי בפרט.

מה צריך להיכלל בתוך פוליסת ביטוח בריאות לילדים?

ברגע שלנו כהורים יש פוליסת ביטוח בריאות פרטית ויש ילד או ילדה בדרך יש לעדכן את הפוליסה ולכלול את הילדים בתוכה. עם זאת, מדובר בעלויות נוספות שכן אתם כבר לא רק שני מבוגרים מבוטחים בביטוח בריאות פרטי- עכשיו יש גם ילד ואפילו יותר מילד אחד. לכן בכדי לא להכביד על ההוצאה חשוב לבחור את הדברים העיקריים שצריכים להיכלל בפוליסה והם: כיסויים לתרופות שנמצאות מחוץ לסל הבריאות (בייחוד כשמדובר בתרופות מצילות חיים שהינן יקרות במיוחד), כיסוי לביצוע ניתוחים והשתלות בארץ ובחוץ לארץ. בנוסף לאלה שהם יחסית בסיסיים ומומלצים לכל הורה אשר מחליט לבטח את ילדיו בביטוח בריאות לילדים ניתן להוסיף שירותים נוספים כגון כיסויים התקפים בזמן גילוי ואבחון של מחלות קשות וגם ביטוח למחלת הסרטן שנעשה בנפרד. מטרת הביטוח הוא להגן כמובן על הילד מבחינה בריאותית אך יש פה תמיכה כלכלית מאוד חשובה שכן הסבסוד של רוב הטיפולים והתרופות יכול להקל באופן משמעותי על תפקודה של משפחה הצריכה כל כולה להתגייס עכשיו למען בריאותו של ילד אחד.

ביטוח בריאות לילדים באופן פרטי מגן על הילד בצורה הטובה ביותר ומאפשר לו לקבל במהירות וביעילות ללא תלות במערכת או סרבולים מיותרים את כל השירותים והמוצרים שהוא צריך ולא נכללים בסל הבריאות. ביטוח בריאות לילדים חשוב כמו ביטוח בריאות למבוגרים שכן הוא מעניק הגנה בריאותית מלאה למקרים חריגים וטיפולים מיוחדים שקופת החולים לא מכסה, מקצר תורים, מייעל טיפולים ומאפשר לילד לקבל את הטיפול הנגיש המהיר והיעיל ביותר שהוא צריך ללא עיכובים מיותרים.

אז אם אתם מתכננים ילד או שכבר יש ילד בדרך או שיש לכם כבר ילדים בבית והם לא מבוטחים- זה הזמן לבדוק מול חברת הביטוח שלכם ולבקש להוסיף את הילדים לביטוח.

.

 

ביטוח בריאות לילדים

תוכן עניינים

כדאי לקרוא גם

ליצור אתכם קשר בנושא ביטוח בריאות לילדים?

כתבות מומלצות

איתור קופות גמל

איתור קופות גמל- דברים שחשוב שתדעו

איתור קופות גמל- דברים שחשוב שתדעו: אחרי שמשתחררים מהצבא ומתחילים לעבוד הרבה צעירים עוברים עבודות רבות עד שהם מוצאים מקום קבוע ובכל מקום עבוד מפרישים

השוואת קרנות פנסיה

השוואת קרנות פנסיה

השוואת קרנות פנסיה: כל אחד ואחת מאיתנו צריכים קרן פנסיה. בין אם אנחנו עובדים שכירים שהעבודה שלנו מפקידה עבורנו כספים לקרן כזו או אחרת ובין

ליצור אתכם קשר בנושא ביטוח בריאות לילדים?

Skip to content