ביטוח בריאות השוואה

ביטוח בריאות השוואה
ביטוח בריאות השוואה

ביטוח בריאות השוואה

 

חברות הביטוח וסוכני הביטוח מציעים לנו מבחר של ביטוחים וביניהם גם ביטוח בריאות. אבל איך מדע באיזה ביטוח בריאות עלינו לבחור? איך נוכל להחליט איזה ביטוח הכי מתאים לנו ולא נמצא את עצמנו מבטחים את עצמנו בביטוח שהוא כל כך חשוב ובסוף לא מקבלים את השירות והמענה שאנחנו צריכים? בשביל זה, כמו שחשוב לבצע לפני כל שירות שרוכשים- מבצעים השוואה.

 

ביטוח בריאות השוואה בין הסוגים הקיימים:

קודם כל צריך לדעת מה הביטוח מכיל ולמה אתם בכלל צריכים אותו. חשוב שתדעו שאתם בתור אזרחים מבוטחים באופן אוטומטי על ידי חוק ביטוח בריאות ממלכתי ושדרך קופת החולים שלכם יש לכם ביטוח בריאות משלים. אז כאשר אתם מחליטים גם לבטח את עצמכם בביטוח בריאות פרטי אתם צריכים לדעת מה אתם רוצים ממנו, מה הן הדרישות שלכם ומה אתם רוצים וצריכים שהוא יכיל. לאחר מכן תוכלו לבצע השוואה בין ביטוח בריאות אחד לשני ולשים לב לנואנסינים הקטנים והשוני בין ביטוח לביטוח ולבחור את המתאים והמשתלם ביותר עבורכם.

כל חברות הביטוח וכל סוכני הביטוח מציעים ביטוחי בריאות והם לרוב דומים למדי אך יש תמיד תנאים קצת אחרים בכל פוליסה, הבדלים במחירים- גם אם לא גדולים, ואותיות קטנות שחייבים לדעת איפה לחפש אותן וגם להבין מה הן אומרות. קיצור- ביטוח בריאות לא מבטחים לפני שמשווים!

 

ביטוח בריאות צריך לכלול את כל המקרים שאתם אפילו לא רוצים לחשוב עליהם או להתעסק איתם כרגע אבל הם עדיין רלוונטיים וקיימים ויכולים לקרות לכם (ובשביל זה חשוב שיהיה לכם את ביטוח הבריאות הפרטי). מקרים כמו מחלות קשות, צורך בביצוע ניתוחים בארץ או ניתוחים בחוץ לארץ, צורך בביצוע השתלות בארץ או בחוץ לארץ וגם מקרים שאינם חריגים כמו סבסוד תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות ויקרות לרכישה עצמאית.

 

ביטוח בריאות השוואה- איך נדע באיזה ביטוח לבחור?

מכיוון שהשוק מלא בהצעות של ביטוחי בריאות פרטיים חשוב שתקראו כל הצעה לעומק ותבדקו אותה היטב לפני שאתם חותמים עליה. יש לבדוק את התנאים של הפוליסה, את מה היא מכסה, האם היא עומדת בדרישות ובצרכים שלכם, את המחיר של הפוליסה והאם הוא משתנה, וכמובן לא פחות חשוב- לבדוק את טיב השירות של חברת הביטוח אצלה אתם מחליטים לבטח את עצמכם. בסופו של דבר אם חלילה תיתקלו במקרה רפואי אשר יחייב פניה דחופה ושירותים רפואיים שעבורם תאלצו להפעיל את הביטוח אתם צריכים לדעת שאתם בידיים טובות ושדואגים לכם ושתקבלו את השירות הטוב ביותר. לפעמים זה אפילו משתלם לשלם מעט יותר אם אתם יודעים שאתם מקבלים מענה מידי ושירות מעולה בכל זמן שתפנו.

ביטוח בריאות השוואה

תוכן עניינים

כדאי לקרוא גם

ליצור אתכם קשר בנושא ביטוח בריאות השוואה?

כתבות מומלצות

איתור קופות גמל

איתור קופות גמל- דברים שחשוב שתדעו

איתור קופות גמל- דברים שחשוב שתדעו: אחרי שמשתחררים מהצבא ומתחילים לעבוד הרבה צעירים עוברים עבודות רבות עד שהם מוצאים מקום קבוע ובכל מקום עבוד מפרישים

השוואת קרנות פנסיה

השוואת קרנות פנסיה

השוואת קרנות פנסיה: כל אחד ואחת מאיתנו צריכים קרן פנסיה. בין אם אנחנו עובדים שכירים שהעבודה שלנו מפקידה עבורנו כספים לקרן כזו או אחרת ובין

ליצור אתכם קשר בנושא ביטוח בריאות השוואה?

Skip to content