כפל ביטוחים משרד האוצר

כפל ביטוחים הוא מצב בו לאדם יש כמה פוליסות ביטוח אשר מכסות בדיוק את אותו המקרה. לדוגמא, אדם אשר מחזיק בביטוח בריאות בשתי חברות שונות. מדובר בפוליסות זהות כך שהוא למעשה משלם פעמיים בכל חודש.

מה שלא מעט אנשים חושבים הוא שבמקרה הצורך, אם הם יקלעו למצב בו הם צריכים להשתמש בכספים המגיעים להם מחברת הביטוח, הם יוכלו לקבל את הכספים הללו פעמיים משתי חברות הביטוח בהן הם מבוטחים, אך זה לא נכון – בסופו של דבר הם יוכלו לתבוע רק חברת ביטוח אחת ולקבל את הכספים רק מחברה אחת.

בשל המצב הזה, יצר משרד האוצר מערכת אשר מאפשרת לזהות כפל ביטוחים ומקלה מאוד על איתור כל פוליסות הביטוח של כל אדם. אם בעבר סוכני הביטוח היו צריכים לפנות אל כל חברות הביטוח ולהבין האם יש אצלן פוליסות עבור אותו מבוטח ומה בדיוק כל פוליסה, בזכות המערכת של משרד האוצר כל אחד יכול לדעת בדיוק אילו פוליסות ביטוח יש על שמו וכך לבדוק האם יש לו כפל ביטוחים.

כל כמה זמן כדאי לבצע את הבדיקה?

קודם כל, בכל פעם שמתקשר אליכם סוכן הביטוח שלכם עם הצעה לפוליסת ביטוח חדשה, או שאתם פונים אליו בנושא, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא למניעת כפל ביטוחים בדיקה של כל הביטוחים הקיימים שלכם. קודם כל, יכול להיות שיש לכם ביטוח המכסה את המצב המדובר ואתם אפילו לא יודעים על כך. מעבר לזאת, לפחות פעם בשנה כדאי מאוד לבצע בדיקת כפל ביטוח. יכול להיות שיש ביטוח שאתם משלמים עליו באופן פרטי ובנוסף מקום העבודה שלכם משלם על פוליסה דומה עבורכם, כך שאתם מבצעים את התשלום הפרטי לחינם, וחבל.

לכן, לפחות פעם בשנה אנו נעבור אתכם על כל המידע שלכם, נשמח לבצע בדיקה של כל הפוליסות שיש על השם שלכם וכל המידע הרלוונטי כך שתהיו בטוחים כי אתם משלמים בדיוק על מה שאתם צריכים לשלם – לא יותר ולא פחות.

 

תוכן עניינים

כדאי לקרוא גם

ליצור אתכם קשר בנושא כפל ביטוחים משרד האוצר?

כתבות מומלצות

כספי פנסיה אבודים

למה משמשים כספי פנסיה? כספי פנסיה הם סוג של חשבון חיסכון . זה משמש בדרך כלל כאשר אדם עובד עבור אותה חברה במשך שנים רבות

דמי ניהול קרן השתלמות השוואה

לבצע עבור דמי ניהול קרן השתלמות השוואה זהו דבר חשוב מאוד, ולכל אדם כדאי לבצע זאת לפחות פעם בשנה. לא מעט אנשים מפקידים כספים אל

הר הכסף איתור כספים

מה זה הר הכסף של משרד האוצר? הר הכסף הוא השם שניתן להר הכסף של משרד האוצר. זהו כינוי לכמות הכסף הגדולה שצברה סין במהלך

ליצור אתכם קשר בנושא כפל ביטוחים משרד האוצר?

Skip to content