השוואת ביטוחי בריאות

 

ישנן לא מעט חברות ביטוח וסוכני ביטוח המציעים כיסויי בריאות כאלה ואחרים למבוטחים. בכדי לבחור את ביטוח הבריאות המתאים ביותר עבורכם חשוב לבצע השוואה בין חברות הביטוח השונות והפוליסות שהן מציעות- היקף, הפוליסה, תנאי הפוליסה, רמת השירות של חברת הביטוח וכמובן את המחיר של הפוליסה במאמר הבא נדבר על השוואת ביטוחי בריאות. 

 

השוואת ביטוחי בריאות – מה אמור לכלול ביטוח בריאות?

ביטוחי בריאות כוללים מבחר של כיסויים שונים ושירותים נלווים ועליכם לדעת בדיוק מה אתם צריכים מבניהם ומה דרוש לכם. לכן חשוב לפנות לכמה חברות ביטוח המציעות ביטוחי בריאות ולבצע השוואת ביטוחי בריאות לפני שאתם בוחרים בביטוח אחד. וגם באותו ביטוח המוצע על ידי חברות ביטוח שונות יש פרטים קטנים המשנים את התנאים שלו ולכן חשוב להיות ערניים לנושא.

ביטוחי בריאות פרטיים צריכים לכלול :

 

  • ביטוח מחלות קשות

  • ביטוח תרופות ותרופות גנטיות

  • ביטוח ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל

  • ביטוח ניתוחים בחו״ל

  • ביטוח השתלות וטיפולים מיוחדים בחו״ל

השוואת ביטוחי בריאות

 

חשוב להכיר את כל מבחר ומגוון הכיסויים הקיימים והזמינים בכדי שתוכלו לבצע השוואת ביטוחי בריאות כמו שצריך ולהתאים את ביטוח הבריאות אליכם.

לכל אזרח בישראל אמנם מגיע ביטוח בריאות כללי ועל כך מתווסף הביטוח המשלים של קופות החולים השונות אך המערכת הציבורית נמצאת בעומס כך שכאשר יש צורך בטיפול דחוף או ניתוח לא תמיד ניתן לקבל אותו בזמן הנחוץ או ברמה הרצויה. ביטוח בריאות פרטי סוגר לנו את הפינות האלה ומבטיח לשמור עלינו כמובטחים במקרה של מחלות קשות, צורך בתרופות שאינן נמצאות בסל הבריאות , שירותי חירום מידיים, בחירת רופא מנתח ועוד. הוא משלים את הכיסוי הנדרש שביטוח הבריאות הממשלתי וביטוח הבריאות של קופות החולים אינו מספק ולכן מדובר בביטוח שחשוב מאוד שיהיה לכל אחד ואחת מאיתנו.

השוק מוצף בהצעות לביטוחי בריאות פרטיים עקב ההבנה שיש בכך צורך ולכן חשוב מאוד לא למר ולבחור שירות כזה או אחר ולבטח את עצמכם בביטוח בריאות פרטי לפני שבדקתם את כל הפרטים של הפוליסה, את רמת השירות של חברת הביטוח המציעה לבטח אתכם וכמובן- ביצעתם השוואת ביטוחי בריאות בין כל אלו שהוצעו לכם על ידי חברות הביטוח השונות.

 

יותר ממחצית מאזרחי ישראל מבטחים את עצמם בביטוח בריאות פרטי, בשביל מקרים חריגים בהם המערכת הציבורית אינה יכולה לספק להם מענה או מענה מספק. ביטוחי הבריאות הפרטיים מציעים כיסויים רחבים המספקים מענה מהיר ויעיל ומסבסדים תשלומים גבוהים על תרופות וטיפולים של המבוטחים שלהם בעת הצורך. במידה ועדיין אין לכם ביטוח בריאות פרטי או שיש לכם ביטוח בריאות פרטי ואתם לא בטוחים מה הוא מכיל ובמה הוא מסייע לכם מומלץ לפנות לחברת הביטוח לברר על הפוליסה וכן להשוות אותה לפוליסות אחרות ולראות אם יש ביטוח בריאות פרטי שמתאים לכם יותר..

 

השוואת ביטוחי בריאות

תוכן עניינים

כדאי לקרוא גם

ליצור אתכם קשר בנושא השוואת ביטוחי בריאות?

כתבות מומלצות

מהו הר הכסף של משרד האוצר?

מהו הר הכסף של משרד האוצר?

הר הכסף שמו של מיזם שנוסד על-ידי משרד האוצר יחד עם בנק ישראל, ומטרתו לסייע לכל אזרחי ישראל לאתר אם ישנם אי אלו כספים אבודים

איתור קופות גמל

איתור קופות גמל- דברים שחשוב שתדעו

איתור קופות גמל- דברים שחשוב שתדעו: אחרי שמשתחררים מהצבא ומתחילים לעבוד הרבה צעירים עוברים עבודות רבות עד שהם מוצאים מקום קבוע ובכל מקום עבוד מפרישים

ליצור אתכם קשר בנושא השוואת ביטוחי בריאות?

Skip to content