ביטוח רפואי

ביטוח רפואי, המוכר גם כביטוח בריאות הוא ביטוח שחשוב מאוד שיהיה לכל אחד מאיתנו ובני משפחתנו. אנחנו שואפים להיות בריאים ולחיות חיים ארוכים וטובים, עם זאת, אנחנו צריכים להיות מוכנים לכל מצב בו תתרחש תאונה, מוות חלילה או שיהיה צורך בטיפול רפואי דחוף. במקרים כאלה חשוב מאוד שיהיה, מעבר לביטוח המשלים של קופות החולים , ביטוח רפואי פרטי.

ביטוח מקיף למצבים שונים:

ביטוח רפואי פרטי מספק פתרון מקיף וכולל למצבים בריאותיים שונים- מתרופות שאינן נמצאות בסל התרופות דרך טיפולים דחופים ללא המתנה מרובה ועם בחירת רופא מטפל ועד ניתוחים והשתלות בסבסוד ועם בחירת רופא מנתח מרשימת רופאים וזאת ללא כל תלות או עם תלות מינימלית במערכת הבריאות הציבורית.

ביטוח רפואי פרטי מגן על המבוטחים ודואג להם במצבים של מחלות קשות וכרוניות, תרופות חשובות ויקרות שאינן מסובסדות על ידי קופות החולים השונות, סיוע והתמודדות במצבים של תאונות וצורך בטיפולים דחופים ולא מתוכננים. לכן, גם אם יש לכם ביטוח משלים של קופת החולים חשוב שתבררו במה ביטוח רפואי פרטי יכול להוסיף לכם ולסייע לכם בעת הצורך.

באילו מקרים חשוב שיהיה לכם ביטוח בריאות באופן פרטי?

מחלות קשות-מחלות יכולות להיות מחלות כרוניות שסובלים מהם במשך שנים והן יכולות להיות גם מחלות פתאומיות הפוגעות במבוטח בצורה כזו שאינו יכול להמשיך לעבוד ולפרנס את עצמו או לתפקד בכלל. במקרים כאלה יש צורך בסיוע מחברת הביטוח הן במתן הטיפול וזירוז תורים והן בהיבט הכלכלי.

תאונות אישיות- כל תאונה שהיא- תאונת דרכים, תאונת ספורט, תאונה בטיול ועוד היא מצב פיזי ורגשי שיש להתמודד איתו. לפעמים יכול להיות מצב שמצריך החלמה ממושכת, טיפולי פיזיותרפיה או חלילה מצב בו התאונה גרמה לנכות כללית ונזק בלתי הפיך. במקרים כאלה חשוב שתהיה הגנה כמה שיותר רחבה למבוטח.

ניתוחים והשתלות- כאשר אדם צריך לעבור הליך כירורגי או ניתוח או השתלה, אם בארץ ואם בחו”ל, ישנה המתנה ארוכה ולעיתים אף מסכנת חיים. ביטוח רפואי פרטי מאפשר לעבור ניתוחים והליכים כירורגיים ללא המתנה ארוכה, לבחור את הרופא שמבצע את הניתוח ואף משתתף בהוצאות של ההליך הכירורגי הניתוח או ההשתלה שיכולים להיות יקרים עד מאוד. ביטוח רפואי מעניק כיסוי המציע סיוע כלכלי סבסוד של הטיפולים ודאגה לטיפול מידי הטוב ביותר שניתן במסגרת הפוליסה.

תרופות- תרופות רבות אינן נמצאות בסל הבריאות ואינן מסובסדות על ידי קופות החולים השונות. כאשר מדובר בתרופות יקרות אך נדרשות לצורך טיפול במצב רפואי חולים רבים אינם יכולים להרשות לעצמם לרכוש אותן. ביטוח רפואי פרטי מסבסד תרופות רלוונטיות ומאושרות לשימושו האישי של המטופל.

ביטוח רפואי

תוכן עניינים

כדאי לקרוא גם

ליצור אתכם קשר בנושא ביטוח רפואי?

כתבות מומלצות

מהו הר הכסף של משרד האוצר?

מהו הר הכסף של משרד האוצר?

הר הכסף שמו של מיזם שנוסד על-ידי משרד האוצר יחד עם בנק ישראל, ומטרתו לסייע לכל אזרחי ישראל לאתר אם ישנם אי אלו כספים אבודים

איתור קופות גמל

איתור קופות גמל- דברים שחשוב שתדעו

איתור קופות גמל- דברים שחשוב שתדעו: אחרי שמשתחררים מהצבא ומתחילים לעבוד הרבה צעירים עוברים עבודות רבות עד שהם מוצאים מקום קבוע ובכל מקום עבוד מפרישים

ליצור אתכם קשר בנושא ביטוח רפואי?

Skip to content