ביטוח בריאות פרטי מומלץ

ביטוח בריאות פרטי מומלץ

בטח יצא לכם פה ושם להיתקל בראשי התיבות שב”ן. אלו הם שירותי בריאות נוספים אותן מספקות קופות החולים השונות. סביר להניח שאתם ובני משפחתכם משתייכים לקופת חולים כזו או אחרת ומקבלים דרכה את רוב שירותי הבריאות שאתם זקוקים להם. אבל מה קורה במידה ואתם צריכים לזרז תור חשוב? לטוס לחוץ לארץ לטיפול מיוחד ויקר? לעבור ניתוח מסובך ואתם רוצים לבחור את הרופא שינתח אתכם? במקרים האלה ובעוד רפואיים דומים יש צורך בביטוח בריאות פרטי.

 

איך תדעו איזה ביטוח בריאות פרטי מומלץ?

יכול להיות שכבר הגעתם למצב רפואי חלילה שבו אתם זקוקים לביטוח בריאות פרטי או שאתם רוצים להגן על עצמכם ולהקדים את המאוחר או את מה שיכול לקרות והחלטתם לברר על ביטוח פרטי מומלץ. כך או כך תגלו שיש לא מעט חברות ביטוח שונות המציעות לכם לבטח את עצמכם אצלם בביטוח בריאות פרטי. אז איך תדעו באמת איזה ביטוח בריאות פרטי מומלץ?

כמו בכל תחום, גם בבחירת חברת ביטוח כדאי קודם כל להתייעץ עם אנשים שקרובים אליכם שאתם סומכים עליהם ועל הבחירות שלהם. בדקו עם החברים שלכם ועם בני המשפחה שלכם היכן הם מבוטחים בביטוח בריאות ואם יש להם המלצה על ביטוח פרטי שמומלץ עבורכם. לאחר מכן ערכו רשימה של שתיים או שלוש חברות ביטוח פרטיות המציעות ביטוח בריאות והתחילו לבצע את ההשוואה ביניהן. במידה ויש לכם סוכן ביטוח עדכנו אותו שאתם מעוניינים בביטוח בריאות- הוא כבר ידע איזה ביטוח בריאות מומלץ עבורכם ועבור בני המשפחה שלכם.

לאחר שיש בידכם מספר חברות ביטוח שמציעות ביטוח בריאות, התחילו לברר. זה אומר בעצם לפנות אליהם אישית ולשאול לגבי ביטוח בריאות. לצורך כך אתם צריכים לספק להם את הפרטים הבסיסיים- הגיל שלכם, המצב הרפואי שלכם- בעבר בהווה ובעתיד, וכל דו”ח רפואי שהם יבקשו או נתונים מקופת החולים דרכה אתם מבוטחים בביטוח המשלים. כמו כן חשוב שתדעו מראש אילו שירותים אתם חייבים בביטוח הבריאות ואם יש סיכוי גבוה שתשתמשו בהם או שאתם רוצים פשוט לכסות את עצמכם באופן כללי לכל מקרה שלא יקרה. כך תוכלו לצמצם את האופציות ולומר לסוכן הביטוח בדיוק מה אתם מחפשים ולקבל את ההצעות הרלוונטיות עבורכם.

איך תשוו בין ההצעות של הביטוח שקיבלתם ותחליטו איזה ביטוח בריאות פרטי מומלץ יותר? אם התנאים פחות או יותר שווים וזהים בכל הפוליסות מה שנותר או לבצע את ההשוואה בשירות לקוחות- אם תקבלו שירות מהיר יעיל וזריז בכל פניה שלכם, וגם כמובן לבצע השוואה במחיר ביטוחי הבריאות בכדי לראות היכן תשלמו פחות על אותה פוליסה. 

 

ביטוח בריאות פרטי מומלץ

תוכן עניינים

כדאי לקרוא גם

ליצור אתכם קשר בנושא ביטוח בריאות פרטי מומלץ?

כתבות מומלצות

טיפים חשובים בנושא פנסיה

נושא הפנסיה הוא מאוד חשוב לכל אחד. כל אדם חייב לחסוך לימים שבהם הוא כבר לא עובד ומשתכר למחייתו. הדבר קורה בגילאים מבוגרים. פנסיה נועדה

שלבים לרכישת ביטוח חיים

בחברה ובעולם בו אנו חיים כיום יש הרבה חוסר וודאות. הכלכלה איננה יציבה, שוק העבודה הפכפך ואנשים יכולים למצוא עצמם מובטלים בין רגע. חוסר יציבות

ליצור אתכם קשר בנושא ביטוח בריאות פרטי מומלץ?

Skip to content